Ambities bestuur en jaarthema 2017

Wij willen het netwerk vernieuwen en onze leden inspireren en prikkelen, waardoor meer dynamiek, groei en beweging ontstaat. Wij willen dit de komende jaren doen zonder daarbij onze roots te verliezen. Die roots liggen in een toegankelijk netwerk voor vrouwen waarin alle disciplines uit de bouwwereld zijn vertegenwoordigd. Een netwerk waar we op diverse manieren ervaringen uitwisselen en kennis delen.

Vernieuwen doen we onder andere door meer naar buiten te treden. Daarnaast gaan we samenwerkingsverbanden aan met gerelateerde werkvelden, denk aan netwerken in energie transitie en mobiliteit. We gaan op zoek naar nieuwe, frisse denkers, samenwerkingen en verbindingen. Daarvoor kijken we breder dan alleen de bouwkolom.  

Inspireren en prikkelen doen we ook door ons online-platform verder uit te breiden, mobiel, persoonlijker en interactiever te maken. We willen leden meer betrekken bij onze bijeenkomsten en meer kennis en ervaringen delen.

Jaarthema: Connect

Ieder jaar kiest het bestuur een nieuw jaarthema. Dit jaar staat in het teken van groei. We willen ons netwerk vergroten evenals onze zichtbaarheid in de markt. We willen nieuwe leden inspireren aan te haken, zeker ook de jonge generatie, en de samenwerking met bedrijven uit de gehele bouwkolom vergroten. Het gekozen jaarthema is dan ook Connect.

 

Bestuursleden

Hildegard Assies
hildegard@urbanretail.nl
tel 06-46145355
Voorzitter
aangetreden 23-01-2015

Leonie Bomhof - van schie
secretaris@bouwnetwerk.net / leonie@bomhof.net
tel 06-51091889
Secretaris
aangetreden 28-01-2016

Nathal Bakker
penningmeester@bouwnetwerk.net / bakker@raad-huis.nl
Penningmeester
aangetreden 27-01-2017

Anneke Jongerius
Anneke.Jongerius@am.nl
tel 06-51093228
Programma & PR
aangetreden 01-07-2015

Anke Matijssen
Anke.matijssen@deerns.com
tel 06-16974269
Marketing & PR
aangetreden 28-01-2016

“Het afwisselende programma, met aandacht voor de inhoud van de projecten, de architectuur en tevens het netwerken, geven mij iedere keer weer heel veel inspiratie!”

Hanneke Diephuis - Sense Vastgoed Marketing en Personal Sales