Ambities bestuur 2019

2019 is het jaar van het lustrum, Stichting Bouwnetwerk bestaat namelijk alweer 35 jaar!

Wij willen het netwerk verder vernieuwen en onze leden inspireren en prikkelen, waardoor meer dynamiek, groei en beweging ontstaat. Wij willen dit de komende jaren doen zonder daarbij onze roots te verliezen. Die roots liggen in een toegankelijk netwerk voor vrouwen waarin alle disciplines uit de bouwwereld zijn vertegenwoordigd. Een netwerk waar we op diverse manieren ervaringen uitwisselen en kennis delen.

Vernieuwen doen we onder andere door meer naar buiten te treden. Daarnaast gaan we samenwerkingsverbanden aan met gerelateerde werkvelden, denk aan netwerken in energie, transitie en mobiliteit. We gaan op zoek naar nieuwe, frisse denkers, samenwerkingen en verbindingen. Daarvoor kijken we breder dan alleen de bouwkolom.  

Inspireren en prikkelen doen we ook door ons online-platform verder uit te breiden, mobiel, persoonlijker en interactiever te maken. We willen leden meer betrekken bij onze bijeenkomsten en meer kennis en ervaringen delen. Om die reden zijn we afgelopen jaar een mentor programma gestart: voor en door Bouwnetwerk leden!

Fotograaf bestuursfoto's: Maartje Brand - www.brandbeeld.nl

 

 

Bestuursleden

Nathal Bakker
voorzitter@bouwnetwerk.net / bakker@raad-huis.nl
tel 06-51528408
Voorzitter
aangetreden 27-01-2017

Suzanne Groenewold-Stengs
secretaris@bouwnetwerk.net / suzanne@gsarchitecten.nl
tel 06-53794071
Secretaris
aangetreden 27-01-2018

Birgit Hopff
penningmeester@bouwnetwerk.net / birgit.hopff@stadsruim.nl
tel 06-12981189
Penningmeester
aangetreden 18-01-2019

Stephanie Samson
programma@bouwnetwerk.net
tel 06-20679544
Programma & PR
aangetreden 27-01-2018

Katinka Fick
communicatie@bouwnetwerk.net / katinka@atelierk.nl
tel 06-26252563
Communicatie
aangetreden 18-01-2019

“Het afwisselende programma, met aandacht voor de inhoud van de projecten, de architectuur en tevens het netwerken, geven mij iedere keer weer heel veel inspiratie!”

Hanneke Diephuis - Sense Vastgoed Marketing en Personal Sales