Ambities bestuur 2020

Stichting Bouwnetwerk bestaat alweer 36 jaar! We kijken terug op een mooi lustrumjaar met een feest op Pampus en interessante bijeenkomsten het gehele jaar door. Ook voor 2020 is er een inspirerend programma samengesteld! Door de lockdown als gevolg van de corona uitbraak is de praktische uitvoering van het programma gewijzigd van fysiek naar digitaal. 

Wij willen het netwerk verder vernieuwen en onze leden inspireren en prikkelen, waardoor meer dynamiek, groei en beweging ontstaat. Wij willen dit de komende jaren doen zonder daarbij onze basis te verliezen. Deze basis is een toegankelijk netwerk voor vrouwen waarin alle disciplines uit de bouwwereld zijn vertegenwoordigd. Een netwerk waar we op diverse manieren ervaringen uitwisselen en kennis delen.

Vernieuwen doen we onder andere door meer naar buiten te treden. Hierdoor kunnen we onze leden een nog beter platform geven voor hun kunde en ambities. Zo zal onze voorzitter Nathal Bakker dit jaar plaats nemen in de jury van de Cobouw bouwvrouw van het jaar verkiezing die, na uitstel door de lockdown, naar verwachting plaats gaat vinden in het najaar.
Daarnaast gaan we samenwerkingsverbanden aan met gerelateerde werkvelden, denk aan netwerken in energie, transitie en mobiliteit. We gaan op zoek naar nieuwe, frisse denkers, samenwerkingen en verbindingen. Daarvoor kijken we breder dan alleen de bouwkolom.  

Inspireren en prikkelen doen we ook door ons online-platform verder uit te breiden, mobiel, persoonlijker en interactiever te maken. We willen leden meer betrekken bij onze bijeenkomsten en meer kennis en ervaringen delen. Om die reden zijn we afgelopen jaar een mentor programma gestart: voor en door Bouwnetwerk leden. In 2020 zal dit programma op een iets andere wijze voortgezet worden.

Heb je interesse? Meld je aan en doe mee!

 

 

Fotograaf bestuursfoto's: Maartje Brand - www.brandbeeld.nl

 

 

Bestuursleden

Nathal Bakker
voorzitter@bouwnetwerk.net / bakker@raad-huis.nl
tel 06-51528408
Voorzitter
aangetreden 27-01-2017

Astrid Boumans
secretaris@bouwnetwerk.net / astrid.boumans@turntown.com
tel 06-46988595
Secretaris
aangetreden 24-01-2020

Sara Caris
penningmeester@bouwnetwerk.net / sara@studiocaris.nl
tel 06-40720329
Penningmeester
aangetreden 23-01-2020

Stephanie Samson
programma@bouwnetwerk.net
tel 06-20679544
Programma & PR
aangetreden 27-01-2018

Katinka Fick
communicatie@bouwnetwerk.net / katinka@atelierk.nl
tel 06-26252563
Communicatie
aangetreden 18-01-2019

“Het afwisselende programma, met aandacht voor de inhoud van de projecten, de architectuur en tevens het netwerken, geven mij iedere keer weer heel veel inspiratie!”

Hanneke Diephuis - Sense Vastgoed Marketing en Personal Sales