Bestuursleden

Astrid Boumans
voorzitter@bouwnetwerk.net / astrid.boumans@turntown.com
tel 06-46988595
Voorzitter
aangetreden 23-01-2020

Sara Caris
penningmeester@bouwnetwerk.net / sara@studiocaris.nl
tel 06-40720329
Penningmeester
aangetreden 23-01-2020

Jacqueline Knudsen
communicatie@bouwnetwerk.net
tel 06-48 24 16 66
Communicatie
aangetreden 21-01-2021

Monice Janson
marketing@bouwnetwerk.net / info@monicejanson.nl
tel 06-10738204
Marketing
aangetreden 21-01-2021

Manon Witbraad
secretaris@bouwnetwerk.net
tel 06-46988595
Secretaris
aangetreden 31-01-2022

“Ik ben lid van BNW omdat ik er altijd interessante vrouwen ontmoet die affiniteit hebben met de bouw, maar in een andere omgeving opereren dan ik. Het netwerk biedt me gelegenheid op de hoogte te blijven van ontwikkelingen, actuele locaties/projecten te zien en in contact te blijven met het werkveld, zonder dat me dat  - spreekwoordelijk - ‘moeite’ kost. Anders gezegd: BNW combineert het nuttige met het aangename!”

Claartje Rakestraw - Hogeschool van Amsterdam